Olja på duk, "The day and night". Signerad och daterad 79. (81x61)
2 000 SEK | 2014-10-26 11:57 |
1 900 SEK | 2014-10-26 12:01 |
1 600 SEK | 2014-10-25 00:39 |
1 000 SEK | 2014-10-21 18:13 |
550 SEK | 2014-10-21 17:39 |
500 SEK | 2014-10-20 23:16 |
100 SEK | Startpris |