229. Bordskvarnsten, daterad 1817

Med runskrift. Trähandtag. Kantnaggar. (Längd 37cm)

Varenr 158311
Udvalgt

26 Oktober 2014

Hammerslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 3 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Vurdering 2000-3000 SEK

2 100 SEK2014-10-26 11:34
2 000 SEK2014-10-21 10:34
1 200 SEK2014-10-26 10:14
1 000 SEK2014-10-23 01:44
600 SEK2014-10-22 21:39
500 SEK2014-10-20 22:17
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms