Akvarell, kvinna i sculler. Signerad. Inramad. (ca.11,5x18,5)
9 400 SEK | 2014-10-26 08:34 |
9 200 SEK | 2014-10-16 18:05 |
5 000 SEK | 2014-10-24 21:15 |
3 600 SEK | 2014-10-21 18:30 |
2 600 SEK | 2014-10-21 14:56 |
1 500 SEK | 2014-10-20 21:57 |
100 SEK | Startpris |