502. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Gärdesgård". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1913. Inramad. Bladets sida med liten skada. (25x20)

Varunr 158264

26 Oktober 2014

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 9 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 6000 SEK

6 800 SEK2014-10-26 02:36
6 600 SEK2014-10-25 10:57
4 200 SEK2014-10-23 17:12
3 800 SEK2014-10-23 10:38
2 400 SEK2014-10-22 13:19
1 800 SEK2014-10-22 09:32
1 200 SEK2014-10-21 18:31
950 SEK2014-10-21 23:06
400 SEK2014-10-20 23:48
200 SEK2014-10-21 09:01
100 SEK2014-10-20 20:24
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms