Etsning, "Gärdesgård". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1913. Inramad. Bladets sida med liten skada. (25x20)
6 800 SEK | 2014-10-26 02:36 |
6 600 SEK | 2014-10-25 10:57 |
4 200 SEK | 2014-10-23 17:12 |
3 800 SEK | 2014-10-23 10:38 |
2 400 SEK | 2014-10-22 13:19 |
1 800 SEK | 2014-10-22 09:32 |
1 200 SEK | 2014-10-21 18:31 |
950 SEK | 2014-10-21 23:06 |
400 SEK | 2014-10-20 23:48 |
200 SEK | 2014-10-21 09:01 |
100 SEK | 2014-10-20 20:24 |
100 SEK | Startpris |