En daterad 1786. Båda med bomärken. Bruksslitage. (Längd 37-38cm)
2 200 SEK | 2014-10-26 11:54 |
2 100 SEK | 2014-10-26 09:57 |
1 500 SEK | 2014-10-26 10:52 |
800 SEK | 2014-10-20 22:08 |
350 SEK | 2014-10-21 17:26 |
100 SEK | Startpris |