Ovala. Liv med figurscener. Krönta med lejon. Samtliga delar stämplade S.C.B. Ytslitage, ett lock med lagningar, en skål med sprickor. (Längd 26cm)
3 600 SEK | 2014-10-26 09:54 |
3 500 SEK | 2014-10-25 23:10 |
3 000 SEK | 2014-10-25 21:09 |
2 000 SEK | 2014-10-24 00:50 |
1 200 SEK | 2014-10-23 21:13 |
1 000 SEK | 2014-10-21 22:47 |
700 SEK | 2014-10-23 16:00 |
600 SEK | 2014-10-20 21:49 |
150 SEK | 2014-10-21 22:17 |
100 SEK | Startpris |