Etsning, kroginteriör med figurer. För föreningen grafisk konst, daterad 1937. Osignerad. (17,5x23,5)
600 SEK | 2014-08-03 09:50 |
550 SEK | 2014-08-01 15:38 |
100 SEK | Startpris |