Etsning, falumotiv. Signerad och numrerad. Inramad. (41x29)
900 SEK | 2014-08-03 09:13 |
850 SEK | 2014-08-02 21:25 |
175 SEK | 2014-07-31 21:55 |
100 SEK | Startpris |