Olja på pannå, naturkomposition. Signerad och daterad 70. (60x79)
1 500 SEK | 2014-08-03 12:31 |
1 400 SEK | 2014-08-03 11:49 |
1 300 SEK | 2014-08-02 22:54 |
1 200 SEK | 2014-08-03 00:07 |
850 SEK | 2014-08-02 20:58 |
600 SEK | 2014-08-02 20:10 |
100 SEK | 2014-07-30 19:58 |
100 SEK | Startpris |