Olja på duk, strandbank med figurer. Signerad och daterad 1891. (18x24)
650 SEK | 2014-08-03 11:23 |
600 SEK | 2014-08-02 22:15 |
500 SEK | 2014-07-31 19:48 |
300 SEK | 2014-08-02 21:04 |
225 SEK | 2014-08-02 19:38 |
150 SEK | 2014-07-30 23:21 |
100 SEK | Startpris |