Olja på duk, mansporträtt. Signerad. I bronserad ram. Krackeleringar. (38,5x28,5)
400 SEK | 2014-08-03 10:29 |
400 SEK | 2014-08-03 11:19 |
225 SEK | 2014-07-31 09:30 |
125 SEK | 2014-07-30 21:49 |
100 SEK | Startpris |