Etsning, "Häxa vid havet". Signerad och daterad -41. Signerad och inramad. (15x19)
250 SEK | 2014-08-03 00:15 |
250 SEK | 2014-08-03 10:06 |
225 SEK | 2014-08-02 21:24 |
100 SEK | 2014-07-30 23:34 |
100 SEK | Startpris |