Dockvagn, omkring år 1900 samt docka, 1900-talets första hälft. Mindre bruksslitage. (L.ca.70)
1 100 SEK | 2014-08-02 03:30 |
1 000 SEK | 2014-08-02 12:25 |
750 SEK | 2014-07-31 13:46 |
300 SEK | 2014-07-31 23:01 |
100 SEK | 2014-07-31 09:54 |
100 SEK | Startpris |