Olja på pannå, vinterlandskap med fåglar. Signerad. I bronserad ram. (45x53)
425 SEK | 2014-08-02 11:06 |
400 SEK | 2014-08-02 07:21 |
350 SEK | 2014-07-31 19:53 |
100 SEK | 2014-07-30 19:59 |
100 SEK | Startpris |