En daterad 1776. Handtag i trä. Ett handtag med skada, bruksslitage. (LL.15)
500 SEK | 2014-08-03 00:15 |
475 SEK | 2014-08-02 20:47 |
350 SEK | 2014-08-02 09:27 |
150 SEK | 2014-08-01 13:29 |
100 SEK | 2014-07-30 20:38 |
100 SEK | Startpris |