Gouache, stilleben med blomster. Signerad och daterad 56. Inramad. (48x31)
300 SEK | 2014-07-30 22:26 |
275 SEK | 2014-08-02 20:18 |
175 SEK | 2014-08-01 13:37 |
125 SEK | 2014-07-31 10:46 |
100 SEK | Startpris |