Vitglaserad med krackelerat mönster och brun fotring. Signerad. (H.10,5)
550 SEK | 2014-08-03 11:52 |
500 SEK | 2014-08-03 09:20 |
350 SEK | 2014-07-31 15:49 |
125 SEK | 2014-07-31 09:45 |
100 SEK | Startpris |