Delvis förgylld metall. Med dekor av gripar. Bruksslitage. (H.20)
750 SEK | 2014-08-03 11:58 |
700 SEK | 2014-08-03 11:49 |
650 SEK | 2014-08-02 03:26 |
500 SEK | 2014-08-03 10:58 |
400 SEK | 2014-08-02 19:41 |
225 SEK | 2014-08-01 14:57 |
150 SEK | 2014-07-30 20:11 |
125 SEK | 2014-07-30 20:06 |
100 SEK | 2014-07-30 19:09 |
100 SEK | Startpris |