Etsning, komposition. Signerad och numrerad 18/150. Inramad. (39x48)
2 600 SEK | 2014-08-01 11:26 |
2 500 SEK | 2014-08-02 20:18 |
1 700 SEK | 2014-08-01 21:14 |
550 SEK | 2014-07-31 21:32 |
100 SEK | 2014-07-30 21:35 |
100 SEK | Startpris |