Färgetsning, motiv från Rättvik. Signerad och daterad 1979. Inramad. (25x29)
1 000 SEK | 2014-09-14 11:48 |
950 SEK | 2014-09-14 11:58 |
150 SEK | 2014-09-12 09:33 |
100 SEK | Startpris |