Olja på duk, naturscen med djur och figurer. Signerad. (28x40)
225 SEK | 2014-09-12 13:40 |
200 SEK | 2014-09-12 13:05 |
125 SEK | 2014-09-11 21:16 |
100 SEK | Startpris |