Herrarmbandsur, Omega samt damarmbandsur, Certina, med boett i 14k. Omegan med slitage och repor.
1 200 SEK | 2014-09-14 12:00 |
1 100 SEK | 2014-09-13 10:38 |
1 000 SEK | 2014-09-12 12:19 |
1 000 SEK | 2014-09-12 16:23 |
900 SEK | 2014-09-12 11:00 |
400 SEK | 2014-09-11 23:29 |
350 SEK | 2014-09-11 23:01 |
125 SEK | 2014-09-11 21:43 |
100 SEK | Startpris |