Låda med skjutlock, daterad 1852. Smörkärna, 1800-tal samt flätad korg med lock, 18/1900-tal. Lådan med listskada och färgslitage. (HH.66)
175 SEK | 2014-10-05 10:33 |
150 SEK | 2014-10-05 11:17 |
100 SEK | 2014-10-02 23:44 |
100 SEK | Startpris |