Två fiol-modell, bl.a. år 1800. En stämplad Gelfeldt, 1822 samt en stämplad JB. Slitage, en sked med bulor. 3st baksidor med monogramgravyr. (LL.21, 155g.)
450 SEK | 2014-10-02 22:53 |
425 SEK | 2014-10-05 11:16 |
350 SEK | 2014-10-04 14:15 |
300 SEK | 2014-10-02 22:37 |
100 SEK | Startpris |