Bronserad och förgylld. Med skurna bandflätor, krönt med havrekävre. Urtavlan signerad Carl Bergkvist Falun. (Höjd 110)
2 500 SEK | 2014-12-07 11:50 |
2 400 SEK | 2014-12-04 03:18 |
2 100 SEK | 2014-12-05 11:49 |
400 SEK | 2014-12-04 19:33 |
300 SEK | 2014-12-04 10:25 |
100 SEK | 2014-12-03 19:30 |
100 SEK | Startpris |