Färglagd etsning, "Trä i färg". Signerad och numrerad 3/10. Inramad. (25x35)
2 100 SEK | 2014-12-07 11:41 |
2 000 SEK | 2014-12-07 11:47 |
550 SEK | 2014-12-07 11:18 |
300 SEK | 2014-12-07 09:05 |
250 SEK | 2014-12-05 16:48 |
150 SEK | 2014-12-04 23:24 |
100 SEK | Startpris |