Etsning, motiv med betande får. Signerad och daterad 69. Numrerad. Inramad. (15x49)
500 SEK | 2015-01-04 11:49 |
500 SEK | 2015-01-04 11:54 |
250 SEK | 2015-01-04 11:20 |
200 SEK | 2015-01-03 23:42 |
100 SEK | Startpris |