Tidigt 1900-tal, smärre slitage, höjd 55 cm
200 SEK | 2014-12-27 17:36 |
175 SEK | 2014-12-25 17:21 |
125 SEK | 2014-12-22 11:04 |
50 SEK | Startpris |