Färglitografi, motiv med bågskytt. Signerad och numrerad. Inramad. (41x48)
400 SEK | 2015-03-29 10:08 |
350 SEK | 2015-03-28 22:56 |
300 SEK | 2015-03-28 23:04 |
100 SEK | 2015-03-26 19:27 |
100 SEK | Startpris |