Färglitografi, vinterbild med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. (46x55)
1 700 SEK | 2015-03-29 11:59 |
1 600 SEK | 2015-03-29 11:42 |
1 500 SEK | 2015-03-29 11:58 |
1 000 SEK | 2015-03-28 21:03 |
500 SEK | 2015-03-27 18:14 |
250 SEK | 2015-03-27 22:39 |
100 SEK | Startpris |