Olja på duk, motiv från flyglarna vid Ludvika herrgård 1919. Signerad. (73x92)
1 500 SEK | 2015-03-29 12:02 |
1 500 SEK | 2015-03-29 12:03 |
550 SEK | 2015-03-29 09:54 |
400 SEK | 2015-03-28 20:56 |
100 SEK | Startpris |