Olja på duk, dallandskap med figur. Otydligt signerad. I samtida bronserad ram. Krackelyrer. (29x60)
550 SEK | 2015-03-28 15:33 |
550 SEK | 2015-03-28 19:34 |
450 SEK | 2015-03-28 19:22 |
200 SEK | 2015-03-27 12:06 |
150 SEK | 2015-03-27 11:00 |
100 SEK | 2015-03-27 08:24 |
100 SEK | Startpris |