Flintgods. Krackeleringar. Locket invändigt med liten nagg. (Längsta längd 26)
2 200 SEK | 2015-03-29 08:49 |
2 100 SEK | 2015-03-27 18:24 |
1 700 SEK | 2015-03-28 23:21 |
1 400 SEK | 2015-03-17 16:46 |
250 SEK | 2015-03-27 00:40 |
100 SEK | Startpris |