Klotformad med handtag i ek. Undertill stämplad Havstad. Ytslitage. (Höjd 15)
400 SEK | 2015-03-29 10:26 |
350 SEK | 2015-03-29 11:48 |
250 SEK | 2015-03-28 15:39 |
150 SEK | 2015-03-28 23:48 |
100 SEK | Startpris |