Med driven dekor och förgyllning. Stämplad ARG. (Diameter 17, vikt 152g.)
450 SEK | 2015-03-27 08:17 |
450 SEK | 2015-03-28 15:12 |
350 SEK | 2015-03-26 19:36 |
100 SEK | Start price |