Tekoppar 5st, tefat 6st, assietter 6st samt burk med lock. Bl.a. med repor och fläckar. Två koppar och en assiett med nagg.
2 000 SEK | 2015-04-19 11:57 |
1 900 SEK | 2015-04-19 11:51 |
1 500 SEK | 2015-04-18 23:07 |
1 300 SEK | 2015-04-19 11:11 |
700 SEK | 2015-04-18 16:09 |
450 SEK | 2015-04-18 13:34 |
350 SEK | 2015-04-17 23:41 |
300 SEK | 2015-04-17 17:04 |
150 SEK | 2015-04-17 11:56 |
100 SEK | 2015-04-17 01:06 |
100 SEK | Startpris |