Kopparstick, "Mene, Mene Tekel". Signerad och daterad 1979. Numrerad 85/100. Inramad. (46x62)
1 900 SEK | 2015-04-18 10:36 |
1 800 SEK | 2015-04-18 18:55 |
100 SEK | Startpris |