Färglitografi, blomsterstilleben. Signerad och numrerad. Inramad. (60x49)
650 SEK | 2015-04-19 11:20 |
600 SEK | 2015-04-19 11:58 |
500 SEK | 2015-04-18 15:01 |
500 SEK | 2015-04-18 15:22 |
350 SEK | 2015-04-18 13:29 |
150 SEK | 2015-04-17 21:17 |
100 SEK | 2015-04-16 20:25 |
100 SEK | Startpris |