Etsning, "Flora Suecia II". Signerad. Inramad. Mindre fläckar. (30x22,5)
1 000 SEK | 2015-04-19 10:32 |
1 000 SEK | 2015-04-19 11:44 |
500 SEK | 2015-04-17 21:34 |
500 SEK | 2015-04-17 21:52 |
100 SEK | 2015-04-17 21:29 |
100 SEK | Startpris |