Kopparstick, "Sir Hugh". Signerad och numrerad 27/149. Inramad. (64x49)
2 000 SEK | 2015-04-19 09:56 |
1 900 SEK | 2015-04-18 16:22 |
150 SEK | 2015-04-18 09:30 |
100 SEK | Startpris |