Olja på ekskiva, mansporträtt. Signerad och daterad 86. I samtida förgylld ram. (16x13)
850 SEK | 2015-04-19 11:52 |
800 SEK | 2015-04-19 11:30 |
450 SEK | 2015-04-18 20:46 |
350 SEK | 2015-04-18 12:57 |
300 SEK | 2015-04-17 23:10 |
100 SEK | 2015-04-16 20:05 |
100 SEK | Startpris |