Färglitografi, naturlandskap med jägare och fåglar. Signerad och numrerad. Inramad. (27x34)
2 300 SEK | 2015-05-10 11:06 |
2 200 SEK | 2015-05-09 21:14 |
1 600 SEK | 2015-05-09 21:28 |
250 SEK | 2015-05-08 11:41 |
100 SEK | Startpris |