Flatgods, serveringsfat, såsskål, m.m. Några delar med nagg, bruksslitage.
750 SEK | 2015-05-10 12:22 |
700 SEK | 2015-05-10 12:04 |
550 SEK | 2015-05-10 11:07 |
500 SEK | 2015-05-10 11:02 |
200 SEK | 2015-05-09 08:19 |
200 SEK | 2015-05-09 17:33 |
100 SEK | Startpris |