Med rutmönster. Mindre proppnagg. (Högsta höjd 34) Två figuriner med lagning medföljer.
350 SEK | 2015-05-08 09:56 |
300 SEK | 2015-05-10 09:21 |
150 SEK | 2015-05-09 14:10 |
100 SEK | Startpris |