Färglitografi, vinterbild med figurer. Signerad och numrerad. Ramen saknar en list. (45x55)
900 SEK | 2015-05-09 07:43 |
850 SEK | 2015-05-08 22:35 |
150 SEK | 2015-05-08 06:33 |
100 SEK | Startpris |