Nysilver, tidigt 1900-tal, tot. längd 62 cm, bruksslitage
175 SEK | 2015-05-23 18:21 |
150 SEK | 2015-05-24 20:07 |
100 SEK | 2015-05-24 20:07 |
50 SEK | 2015-05-18 17:27 |
50 SEK | Startpris |