Olja på duk, "Trädgrupp och vit hus". Signerad. (59x72)
750 SEK | 2015-05-31 09:53 |
700 SEK | 2015-05-31 09:51 |
100 SEK | 2015-05-31 00:03 |
100 SEK | Startpris |