Med svarvade stolpar och skurna dekorer. Pendel och urtavla i mässing. Mindre fanerskador. (Höjd 90)
400 SEK | 2015-05-30 10:03 |
350 SEK | 2015-05-30 05:31 |
300 SEK | 2015-05-29 20:35 |
100 SEK | 2015-05-29 00:27 |
100 SEK | Startpris |