Objekt i aluminium, "Blossom". Osignerad. Ställvis med repor. (18x12,5)
550 SEK | 2015-05-31 10:48 |
500 SEK | 2015-05-31 12:29 |
350 SEK | 2015-05-29 22:34 |
300 SEK | 2015-05-28 20:28 |
100 SEK | Startpris |