Emaljtavla. Signerad och daterad 64. (32x36)
1 400 SEK | 2015-05-31 11:59 |
1 300 SEK | 2015-05-30 23:10 |
950 SEK | 2015-05-31 10:46 |
500 SEK | 2015-05-30 17:15 |
350 SEK | 2015-05-30 15:08 |
100 SEK | 2015-05-29 08:08 |
100 SEK | Startpris |